kategoria: Praca » Dam

NIEMCY POMOCNIK FIZYCZNY

Niemiecka firma KM BAU poszukuje pracownika na stanowisko Pomocnik fizyczny

Prosimy o podanie stanowiska w tytule wiadomości oraz nr referencyjnego

Numer referencyjny: 0979

Miejsce pracy: 59399 Olfen

Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Obowiązki: rozbieranie kostki brukowej i pomoc przy składaniu, układanie kabli w wykopie, wykonywanie podsypki, zagęszczanie wykopu skoczkiem, wykonywanie przecisków, dbałość o powierzony sprzęt.

Wymagania:

- prawo jazdy kat. B (mile widziane B+E, C+E)

- umiejętność pracy w zespole

- mile widziana znajomość j. niemieckiego

- zręczność manualna, sumienność

- mile widziana znajomość obsługi "kreta"

Oferujemy:

- samozatrudnienie (własna działalność gospodarcza + A1)

- WYNAGRODZENIE: od 10 €/h netto

- zakwaterowanie zapewnione  przez pracodawcę (koszt: 100 € mies.)

- praca w systemie 3/1 lub 4/1

- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: info@gastamo.pl

Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.

Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 14 635 15 20

Telefon :
146XXXXXX pokaż
praca.niemcy12@ pokaż
Wyświetleń :53