kategoria: Praca » Dam

NABÓR NA WOLNE STANOWISKO:   KIEROWCA CIĄGNIKA ROLNICZEGO

KIEROWNIK ZAKŁADU GOSPODARKI KOMUNALNEJ W CZERWINIE OGŁASZA NABÓR NA WOLNE STANOWISKO: KIEROWCA CIĄGNIKA ROLNICZEGO

Zakres obowiązków m. in.:

  • Realizacja zleceń w zakresie wywozu nieczystości płynnych na terenie Gminy Czerwin.
  • Bieżąca obsługa zestawu asenizacyjnego (ciągnik + beczka asenizacyjna).
  • Dbałość o stan techniczny i czystość powierzonego sprzętu.
  • Wykonywanie drobnych napraw.
  • Obsługa narzędzi i urządzeń niezbędnych do wykonywanej pracy, kontrola stanu technicznego obsługiwanych urządzeń.
  • Inne zlecone prace przez Kierownika jednostki w zakresie działalności Zakładu ZGK Czerwin np. drobne prace ziemne, drogowe, konserwacja zieleni publicznej, montaż oznakowania drogowego itp.

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B. i T
  • Sumienność, dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie.
  • Gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych – przy usuwaniu awarii Wod-Kan.
  • Status osoby bezrobotnej (aktualna rejestracja w Powiatowym Urzędzie Pracy).
  • Mile widziana gotowość do podjęcia pracy od ,,zaraz’’
  • Mile widziane doświadczenie w wykonywaniu zawodu

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie
  • Możliwość realizacji nadgodzin przy nadprogramowych zleceniach
  • Stabilną płacę z możliwością powiększenia o dodatki funkcyjne i premie uznaniowe
  • Praca w systemie jednozmianowym

Wymagane dokumenty:

  • CV
  • List motywacyjny.
  • Kserokopie świadectw pracy.
  • Oświadczenie o pełnej zdolności do czynności prawnych i o korzystaniu z pełni praw publicznych.
  • Oświadczenie o niekaralności za przestępstwa umyślnie ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwa skarbowe, a w przypadku wybranej osoby zaświadczenie z Krajowego Rejestru Karnego.
  • Oświadczenie o stanie zdrowia pozwalającym na zatrudnienie na wymienionym stanowisku.
  • Klauzula informacyjna:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora
tj. Urząd Gminy w Czerwin reprezentowany przez Wójta Gminy, Plac Tysiąclecia 1,
07-407 Czerwin, w celu rekrutacji.

Oświadczam, że mam świadomość, iż podanie danych jest dobrowolne, oraz że zgoda może być cofnięta w każdym czasie. Zapoznałem (am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawienia.

Wymagane dokumenty aplikacyjne winne być opatrzone własnoręcznym podpisem oferenta, natomiast kserokopie dokumentów opatrzone przez niego klauzulą za zgodność z oryginałem.

Kandydaci spełniający wymagania formalne zostaną powiadomieni pisemnie, telefonicznie lub pocztą elektroniczną o terminie i miejscu rozmowy kwalifikacyjnej.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu:  29 761 45 80

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o złożenie dokumentów aplikacyjnych osobiście lub za pośrednictwem poczty w biurze Zakładu Gospodarki Komunalnej
w Czerwinie ul. Przemysłowa 1, 07-407 Czerwin, od poniedziałku do piątku w godzinach
od 7:00 do 15:00, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 31.08.2021 r. do godziny 12:00.

Kierownik Zakładu Gospodarki Komunalnej w Czerwinie zastrzega sobie prawo zamknięcia postępowania bez wyboru któregokolwiek z kandydatów na stanowisko.

Kierownik Zakładu ZGK w Czerwinie

Agnieszka Głosek

Telefon :
29 XXX XX XX pokaż
Wyświetleń :65