Dodaj ogłoszenie za darmo
kategoria: Praca » Dam

MONTER ZBIORNIKÓW ZE STALI KWASOODPORNEJ - PRACA

MONTER ZBIORNIKÓW ZE STALI KWASOODPORNEJ - PRACA

          Hydro-Instal Ostrołęka poszukuje osoby na stanowisko:

MONTER/ŚLUSARZ ZBIORNIKÓW ZE STALI KWASOODPORNEJ

Poszukujemy zdolnych oraz samodzielnych monterów zbiorników ze stali kwasoodpornej.

Oferujemy:

- umowę o pracę,

- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu,

- stabilne warunki zatrudnienia,

-możliwość pracy w nadgodzinach.

Wymagania:

- doświadczenie zawodowe, jako monter zbiorników,

- dobra znajomość rysunku technicznego,

- zdolności manualne,

- doświadczenie przy sczepianiu elementów metodą 141,

-dobra organizacja pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z adnotacją:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hydro-Instal T.Sieruta B.Sieruta Sp.J. moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji, CV i innych nadesłanych dokumentach rekrutacyjnych w celu realizacji niniejszego procesu rekrutacji

na adres: biuro@hydro-instal.pl

1. W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych, administratorem danych osobowych staje się Hydro-Instal T.Sieruta B.Sieruta Sp.J. z siedzibą w Ostrołęce (07-410) przy ul. Bohaterów Westerplatte 111. Podanie danych jest dobrowolne, ale potrzebne do realizacji celów wskazanych w poszczególnych zgodach poniżej.

2. Podane dane mogą być udostępnianie innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z Hydro-Instal T.Sieruta B.Sieruta Sp.J. wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji.

3. Przetwarzanie danych odbywa się na podstawie wyrażonej zgody do czasu jej wycofania lub, w przypadku wyrażenia zgodny jedynie na udział w konkretnym procesie rekrutacji, do jego zakończenia.

4. Przetwarzanie danych może odbywać się na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora w celu ustalenia, dochodzenia lub ochrony roszczeń do czasu ich ustawowego wygaśnięcia.

5. Zgoda na przetwarzanie danych może zostać cofnięta w dowolnym czasie, nie wpływa to jednak na przetwarzanie, które miało miejsce do jej wycofania.

6. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, przeniesienia oraz ograniczenia przetwarzania przez administratora, a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania danych przez administratora oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

7. Kontakt z powołanym przez administratora Inspektorem Ochrony Danych jest możliwy za pośrednictwem adresu e-mail: kontakt@hydro-instal.pl

Dane kontaktowe :
E-mail :
biuro@ pokaż
WWW :www.hydro-instal.pl
Informacje dodatkowe :
Data dodania :13:21, 20-02-2024
Data wygaśnięcia :13:21, 05-03-2024
Wyświetleń :623