kategoria: Praca » Dam

Monter wentylacji - Norwegia

Cena :
11 000,00 zł

Monter wentylacji

Time Personale

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy  (nr certyfikatu 1235) i prowadzimy rekrutację na monterów wentylacji. Zapotrzebowanie jest duże, a praca planowana na długoterminową.

Aplikuj na naszej stronie www.timepersonale.pl i dołącz do zespołu!

Miejsce pracy: Norwegia

Ofertę kierujemy do:

Monterów wentylacji z doświadczeniem , osób, które chętnie podejmują wyzwania i szybko odnajdują się w nowym miejscu pracy

Oferujemy:

Możliwość rozwoju kariery zawodowej oraz doskonalenie własnych umiejętności w międzynarodowym środowisku;

Pracę kontraktową, w systemie rotacyjnym, na długi okres;

Legalną pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami na terenie Norwegii;

Atrakcyjne wynagrodzenie;

Kompleksową organizację wszelkich formalności związanych z wyjazdem;

Transport i zakwaterowanie;

Ubrania robocze oraz narzędzia

Zadania

Montaż i serwis wentylacji na statku;

Konserwacja urządzeń wentylacyjnych

Prosimy o składanie aplikacji poprzez naszą stronę internetową:  www.timepersonale.pl

Na bieżąco kontaktujemy się ze wszystkimi Kandydatami

radek@ pokaż
WWW :www.timepersonale.pl
Wyświetleń :562