kategoria: Praca » Dam

Monter Rusztowań

Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu technologicznego. Oferujemy kompleksowe usługi dla przemysłu.  Stawiamy na jakość stosowanych rozwiązań. Cenimy sobie zadowolenie Klientów, dlatego ciągle się doskonalimy. W swojej pracy nie zapominamy o bezpieczeństwie pracowników. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy, Holandia

Zadania:

- montaż i demontaż rusztowań na obiektach przemysłowych (rafinerie, elektrownie).

Wymagania:

- doświadczenie na stanowisku Montera rusztowań,

- Polska Książeczka Montera Rusztowań.

Zapewniamy:

- polską umowę o pracę,

- przejazdy na terenie Niemiec/Holandii,

- zakwaterowanie,

- organizację przejazdów pomiędzy krajami,

- zjazdy co 4/5 tygodni na tydzień/dwa tygodnie,

- zdalne dopełnienie formalności związanych z zatrudnieniem,

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- bonus uznaniowy na budowie.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Zadzwoń/wyślij SMS : 798 056 274

lub prześlij nam swoje CV: justyna.kulpa@pracownicybudowlani.pl

Nr wpisu do Rejestru: 13 471