kategoria: Praca » Dam

Monter-konserwator sieci wodociągowo-kanalizacyjnej

MONTER-KONSERWATOR SIECI WODOCIĄGOWO-KANALIZACYJNEJ

INFORMACJE OGÓLNE:

wymiar etatu - pełny wymiar czasu pracy,

rodzaj umowy: umowa o pracę na okres próbny (w okresie późniejszym możliwość zawarcia umowy na czas nieokreślony).

OPIS STANOWISKA:

obsługa oraz eksploatacja sieci i urządzeń kanalizacyjnych,

prace ziemne, roboty monterskie w zakresie sieci wodociągowej i kanalizacyjnej,

konserwacja sieci wodociągowej i kanalizacyjnej,

wykonywanie pomiarów, obsługa elektronarzędzi,

drobne prace drogowe,

przestrzeganie zasad BHP na stanowisku pracy.

WYMAGANIA:

wykształcenie co najmniej zawodowe (preferowany kierunek sanitarny/budowlany),

prawo jazdy kat. „B”,

umiejętność pracy w zespole,

umiejętność pracy pod presją czasu pracy, w trudnych warunkach atmosferycznych oraz w ruchu b ulicznym,

dobry stan zdrowia,

dyspozycyjność.

OFERUJEMY:

stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, praca w systemie zmianowym,

pracę w stabilnym przedsiębiorstwie,

współpracę z profesjonalnym zespołem ludzi,

szkolenia specjalistyczne.

WYMAGANE DOKUMENTY:

CV

kopia dokumentów potwierdzających wymagane wykształcenie,

kopie świadectw pracy,

mile widziane referencje.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres : biuro@zgk.olszewo-borki.pl bądź złożenie osobiście w Biurze ZGK Gminy Olszewo-Borki, przy ul. Władysława Broniewskiego 13.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Zakład Gospodarki Komunalnej Gminy Olszewo-Borki Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Władysława Broniewskiego 13, 07-415 Olszewo-Borki, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko monter- konserwator sieci wodociągowo-kanalizacyjnej. Wyrażam nadto zgodę na przetwarzanie ww. danych osobowych w przyszłych rekrutacjach na powyższe stanowisko lub inne stanowiska.

Telefon :
+48XXXXXXXXX pokaż
biuro@ pokaż
WWW :https://zgk.olszewo-borki.pl/oferta-pracy-monter-konserwator -sieci-wodociagowo-kanalizacyjnej/
Wyświetleń :28