kategoria: Praca » Dam

Monter-konserwator sieci wodociągowo-kanalizacyjnej

ZGK Gminy Olszewo-Borki zatrudni pracownika na stanowisko :
MONTER-KONSERWATOR SIECI WODOCIĄGOWO-KANALIZACYJNEJ

INFORMACJE OGÓLNE:
• wymiar etatu - pełny wymiar czasu pracy,
• rodzaj umowy: umowa o pracę na okres próbny (w okresie późniejszym możliwość zawarcia umowy na czas nieokreślony).
OPIS STANOWISKA:
• obsługa oraz eksploatacja sieci i urządzeń kanalizacyjnych,
• prace ziemne, roboty monterskie w zakresie sieci wodociągowej i kanalizacyjnej,
• konserwacja sieci wodociągowej i kanalizacyjnej,
• wykonywanie pomiarów, obsługa elektronarzędzi,
• drobne prace drogowe,
• przestrzeganie zasad BHP na stanowisku pracy.
WYMAGANIA:
• wykształcenie co najmniej zawodowe (preferowany kierunek
sanitarny/budowlany),
•prawo jazdy kat. "B",
• mile widziane prawo jazdy kat. "C" ( obsługa pojazdu typu WUKO)
• umiejętność pracy w zespole,
• umiejętność pracy pod presją czasu pracy, w trudnych warunkach atmosferycznych oraz w ruchu ulicznym,
• dobry stan zdrowia,
• dyspozycyjność.
OFERUJEMY:
• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, praca w systemie zmianowym,
• pracę w stabilnym przedsiębiorstwie,
• współpracę z profesjonalnym zespołem ludzi,
• szkolenia specjalistyczne.
WYMAGANE DOKUMENTY:
• CV
• kopia dokumentów potwierdzających wymagane wykształcenie,
• kopie świadectw pracy,
• mile widziane referencje.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres : biuro@zgk.olszewo-borki.pl bądź złożenie osobiście w Biurze Podawczym Urzędu Gminy Olszewo-Borki , przy ul. Władysława Broniewskiego 13

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Zakład Gospodarki Komunalnej Gminy Olszewo-Borki Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Władysława Broniewskiego 13, 07-415 Olszewo-Borki, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko monter- konserwator sieci wodociągowo-kanalizacyjnej. Wyrażam nadto zgodę na przetwarzanie ww. danych osobowych w przyszłych rekrutacjach na powyższe stanowisko lub inne stanowiska .

biuro@ pokaż
Wyświetleń :175