Monter KG/Wykończeniowiec ze znajomością niemieckiego i autem

Niemiecka firma zajmująca się modernizacją gabinetów stomatologicznych i ortodontycznych zatrudni pracownika na stanowisko:

Wykończeniowiec/Monter KG

Miejsce pracy: 59494 Soest i okolice

Stawka: Kwestia ustalenia- w zależności od umiejętności

Zadania:

·         Stawianie ścian działowych i konstrukcji nośnych,

·         Montaż sufitów podwieszanych,

·         Szpachlowanie, gruntowanie, malowanie ścian i sufitów,

·         Drobne prace murarskie i tynkarskie,

·         Prace pomocnicze w zakresie elektryki, ogrzewania i hydrauliki.

Wymagania:

·         Znajomości języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym,

·         Prawo jazdy kat. B i własne auto.

Mile widziane doświadczenie elektryczne lub hydrauliczne.

Gwarantujemy:

·         Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę z 28 dniami płatnego urlopu,

·         Pracę od poniedziałku do piątku- wolne weekendy,

·         Pomoc w zakwaterowaniu,

·         Samochód służbowy w godzinach pracy oraz wysokiej jakości narzędzia.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub  kontakt telefoniczny  536 548 851. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „MONTER KG” – na pewno oddzwonię!

Lokalizacja:
Telefon :
536XXXXXX pokaż
mb@ pokaż
Wyświetleń :114