Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Technicznego z j. angielskim (bez doświadczenia)

Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Technicznego z j. angielskim

18.30 zł/godz.

Typ umowy: Umowa zlecenie

W związku z rozwojem firmy, poszukuję pracownika na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Technicznego. Doświadczenie nie jest wymagane - wybrana osoba otrzyma pełne szkolenie. Preferowany student/studentka studiów zaocznych lub wieczorowych.

Miejsce pracy: Ostrołęka

Główne obowiązki:

  • Analiza dokumentacji technicznej i przygotowanie danych produkcyjnych.
  • Wprowadzanie danych do systemu komputerowego (CRM).
  • Komunikacja (głównie mailowa) z klientami zagranicznymi w języku angielskim.

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Biegła obsługa komputera i programów pakietu MS Office (głównie Excel).
  • Umiejętność samodzielnej organizacji czasu pracy.
  • Chęć rozwoju i zdobywania nowych umiejętności.
  • Dobra koncentracja i dbałość o szczegóły.
  • Motywacja i zaangażowanie.
  • Wykształcenie średnie lub wyższe (mile widziane kierunki techniczne).
  • Szybkie przyswajanie wiedzy.
  • Dyspozycyjność.
  • Ze względu na dużą ilość czasu potrzebną na szkolenie / wdrożenie, oferta jest skierowana tylko do osób poszukujących stałego / długoterminowego zatrudnienia.

Dodatkowe atuty:

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych.
  • Znajomość obsługi programów typu CAD.
  • Podstawowa wiedza z zakresu elektroniki.
  • Status studenta.
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

Oferuję:

  • Umowa-zlecenie ze stawką 18.30zł/godzinę przez pierwsze 6 miesięcy. Po ukończeniu pełnego szkolenia wprowadzony zostanie system premiowy. Po 12 miesiącach możliwość przejścia na umowę o pracę.
  • Pełne szkolenie.
  • Laptop firmowy.
  • Miłą atmosferę.
  • Udział w tworzeniu zespołu specjalistów.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ciekawej branży.
  • Przejrzyste i uczciwe warunki pracy i płacy.
  • Możliwość udziału w dodatkowych projektach.

Jeśli spełniasz powyższe wymagania, wyślij mi swoje CV. You'll get some extra points if you send me your CV in english! Tylko wybrani kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną.

Proszę o zamieszczenie poniższej klauzuli w przesyłanych dokumentach:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku, w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych."

Lokalizacja:
praca@ pokaż
Wyświetleń :151