kategoria: Praca » Dam

Mistrz działu utrzymania ruchu

Prospreco Polska Sp. z o.o., Zakład Produkcyjny w Zawistach Podleśnych gm. Małkinia Górna zatrudni osobę na stanowisko:

Preferowana osoba z Małkini Górnej, Ostrowi Mazowieckiej lub okolic.

Oczekiwania:
- 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
- dobra wiedza techniczna,
- umiejętności praktyczne mechaniki, spawania, ślusarstwa itp.

Zakres obowiązków:
- optymalizacja procesów produkcyjnych,
- konserwacja i utrzymanie w ruchu linii produkcyjnej,
- nadzór nad powierzonym mieniem ruchomym,
- utrzymanie infrastruktury technicznej zakładu,
- nadzór nad gospodarką magazynową.

Oferujemy:
- wysokie wynagrodzenie,
- rozwój zawodowy w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym,
- praca stała.

CV z dopiskiem nazwy stanowiska proszę przesyłać na mail hr@prosprecopolska.pl

Osoby zainteresowane nawiązaniem współpracy prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celu rekrutacji:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Prospreco Polska Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ".

Wyświetleń :72