kategoria: Praca » Dam

Mechanik/Elektromechanik - utrzymanie ruchu

Zatrudnimy Elektryka/Elektromechanika.

Miejsce pracy: Różan

Zadania:

·         Konserwacje, wymiany, naprawy.

Wymagania:

·         Doświadczenia, najlepiej na utrzymaniu ruchu,

·         Elektryk - uprawnienia SEP do 1 kV,

·         Mechanik - uprawnienia na wózki.

Gwarantujemy:

·         Umowę o pracę,

·         Pracę od poniedziałku do piątku,

·         Jedną zmianę - weekendy wolne,

·         Przerwa śniadaniowa oraz kawowa,

·         Odzież, narzędzia,

·         Stałą pracę, od zaraz.

Jesteś zainteresowany? Zadzwoń pod nr telefonu 537 504 404 (Karolina). Nie odbieram? – napisz sms o treści „Różan” – oddzwonię!

KRAZ 13 471

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BEREKER DOMINIS Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

Telefon :
537 XXX XXX pokaż
kl@ pokaż
Wyświetleń :22