kategoria: Praca » Dam

Mechanik samochodowy w Holandii

Agencja pośrednictwa pracy Honest Jobs sp. z o.o. (nr cert.20049) dla swojego holenderskiego klienta poszukuje osoby do pracy w Holandii.

Mechanik samochodowy !

Opis stanowiska:

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za samodzielną diagnozę usterek, naprawę mechaniczną oraz elektryczną w samochodach osobowych.

Przestrzeganie prawidłowej technologii napraw producentów pojazdów.

Przeprowadzanie przeglądów i diagnoz pojazdów pod względem sprawności mechanicznej.

Utrzymanie właściwego stanu technicznego stanowiska.

Dbałość o ład i porządek.

Wymagania:

minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku samodzielnego mechanika/elektromechanika samochodowego

bardzo dobra znajomość zagadnień mechaniki oraz elektryki samochodowej

diagnozowanie usterek mechanicznych, elektrycznych w nowoczesnych autach osobowych

umiejętność diagnozy przy wykorzystaniu testerów

systematyczność i dobra organizacja pracy

prawo jazdy kat. B

zdolność samokształcenia

umiejętność pracy w zespole

znajomość jęz. angielskiego lub niderlandzkiego będzie dodatkowym atutem

W zamian oferujemy:

Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od indywidualnych wyników

Wynagrodzenie na poziomie 1800€-2300€ netto miesięcznie( uzalnione od indywidualnych wyników)

Niezbędne narzędzia

Możliwość zakwaterowania na mieszkaniu służbowym

Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności związanych z zatrudnieniem i ubezpieczeniem

Telefon :
517XXXXXX pokaż
agnieszka@ pokaż
Wyświetleń :28