kategoria: Praca » Dam

mechanik samochodowy

Cena :
1 234,00 zł

Irlandzka firma Donnellan Auto Services poszukuje pracowników na stanowisko Mechanik samochodowy.

Prosimy o podanie stanowiska w tytule wiadomości oraz nr referencyjnego

Numer referencyjny: 0507

Miejsce pracy: Oranmore Business Park, Oranmore, Co. Galway

Data rozpoczęcia pracy: 01.02.2020

Gastamo Job Service to polska agencja pośrednictwa pracy za granicą o nr. 13346 KRAZ.

Przedstawiona oferta należy do pracodawcy zagranicznego. Kandydat będzie zatrudniony u pracodawcy zagranicznego na warunkach obowiązujących w danym kraju.

Obowiązki: czynności konserwacyjne, serwisowe i naprawcze wszystkich typów pojazdów silnikowych zgodnie z najwyższymi standardami, dbanie o pojazdy klientów, wykonywanie wszystkich prac w bezpieczny, przyjazny dla środowiska i ekonomiczny sposób, pełne diagnozowanie usterek, przeprowadzanie testów pojazdów, przeprowadzanie trwałych i pełnych napraw.

Wymagania:

- znajomość j. angielskiego

- min. 3-letnie doświadczenie na tym stanowisku

- wykształcenie kierunkowe

- umiejętność pracy w zespole

- odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań

Oferujemy:

- umowę o pracę z zagranicznym pracodawcą

- WYNAGRODZENIE: początkowo 2500 euro brutto

- praca od poniedziałku do soboty (9.00-18.00)

- urlop w wymiarze 20 dni w roku

- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: info@gastamo.pl

Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych

Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 14 635 15 20

Lokalizacja:
Telefon :
146XXXXXX pokaż
praca.niemcy12@ pokaż
Wyświetleń :99