kategoria: Praca » Dam

Mechanik/ Mechatronik pojazdów - praca w Niemczech

Niemiecka  Firma Autohaus Rolf Rath poszukuje pracowników na stanowisko Mechanik/ Mechatronik pojazdów

Prosimy o podanie stanowiska w tytule wiadomości oraz nr referencyjnego

Numer referencyjny: 0324

Miejsce pracy: Leonhardstrase 14, 78333 Stockach

Data rozpoczęcia pracy: wrzesień 2019

Gastamo Job Service to polska agencja pośrednictwa pracy za granicą o nr. 13346 KRAZ.

Przedstawiona oferta należy do pracodawcy zagranicznego. Kandydat będzie zatrudniony u pracodawcy zagranicznego na warunkach obowiązujących w danym kraju.

Obowiązki: prace naprawcze, konserwacja samochodów osobowych i małych transporterów, naprawy powypadkowe, konserwacja klimatyzacji, wymiana kół i opon

Wymagania:

- znajomość j. niemieckiego

- doświadczenie na tym stanowisku

- wykształcenie jako mechanik, mechatronik lub pokrewne

- umiejętność pracy w zespole

- odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań

Oferujemy:

- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach

- WYNAGRODZENIE początkowo 2500 euro brutto

- pomoc w znalezieniu zakwaterowania

- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: info@gastamo.pl

Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych

Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 14 635 15 20

Telefon :
14 XXX XX XX pokaż
gastamo.job.ser pokaż
Wyświetleń :121