kategoria: Praca » Dam

Mechanik Maszyn - Smarownik

HR Wise jest dynamicznie rozwijającą się firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji inżynierów, specjalistów oraz pracowników technicznych.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy inżynierskiej zajmującej się wsparciem w zakresie utrzymania ruchu poszukujemy pracownika na stanowisko:

Technik Mechanik - Smarownik
(Miejsce pracy: Ostrołęka)

Zakres obowiązków:
• Wykonywanie bieżących oraz zleconych przeglądów w maszynach i urządzeniach produkcyjnych
• Prowadzenie prac prewencyjnych mających na celu utrzymanie ciągłości procesów produkcyjnych
• Wykonywanie prac mechaniczno-smarowniczych maszyn

Oczekiwania:
• Wykształcenie min. techniczne ( preferowane: Mechanika)
• Mile widziane doświadczenie w dziale utrzymania ruchu lub innych działach technicznych
• Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną,
• Dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin,
• Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• Pracę w systemie zmianowym (jeden weekend pracujący w miesiącu)
• Pracę na terenie Ostrołęki
• Benefity pozapłacowe
• Premie miesięczne
• Możliwość zdobycia doświadczenie i rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres rekrutacje@hrwise.pl

Lokalizacja:
Telefon :
600XXXXXX pokaż
rekrutacje@ pokaż
WWW :www.hrwise.pl
Wyświetleń :129