kategoria: Praca » Dam

Mechanik/ Blacharz samochodowy - Niemcy

Niemiecka firma Auto Service Boernsen poszukuje pracownika na stanowisko Mechanik/ Blacharz samochodowy

Prosimy o podanie stanowiska w tytule wiadomości oraz nr referencyjnego

Numer referencyjny: 0232

Miejsce pracy: Boernsener Str. 36, 21039 Boernsen

Data rozpoczęcia pracy: od lipca

Gastamo Job Service to polska agencja pośrednictwa pracy za granicą o nr. 13346 KRAZ.

Przedstawiona oferta należy do pracodawcy zagranicznego. Kandydat będzie zatrudniony u pracodawcy zagranicznego na warunkach obowiązujących w danym kraju.

Obowiązki: prace naprawcze, konserwacja samochodów, naprawy blacharskie

Wymagania:

- znajomość j. niemieckiego

- doświadczenie na tym stanowisku

- wykształcenie jako mechanik, mechatronik lub pokrewne

- umiejętność pracy w zespole

- odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań

Oferujemy:

- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach

- WYNAGRODZENIE 2200 euro brutto

- praca w warsztacie samochodowym

- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: info@gastamo.pl

Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych

Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 14 635 15 20

Telefon :
14 XXX XX XX pokaż
gastamo.job.ser pokaż
Wyświetleń :27