kategoria: Praca » Dam

Masażysta-praca w Niemczech

Hotel Familotel Borchard’s Rookhaus poszukuje pracownika na stanowisko Masażysta

Prosimy o podanie w tytule wiadomości stanowiska i nr referencyjnego.

Numer referencyjny: 0363

Miejsce pracy: Am Labus 12, 17255 Wesenberg

Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Obowiązki: masaż pleców, masaż całego ciała, masaż gorącymi kamieniami

Gastamo Job Service to polska agencja pośrednictwa pracy za granicą o nr. 13346 KRAZ.

Przedstawiona oferta należy do pracodawcy zagranicznego. Kandydat będzie zatrudniony u pracodawcy zagranicznego na warunkach obowiązujących w danym kraju

Wymagania:

- dobra znajomość j. niemieckiego

- doświadczenie w zawodzie

- mile widziane ukończone kursy i szkolenia

- dokładne wykonywanie powierzonych obowiązków

Oferujemy:

- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach

- WYNAGRODZENIE do ustalenia z pracodawcą

- dodatki od obrotu

- zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (pokój)

- zapewnione darmowe wyżywienie

- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: info@gastamo.pl

Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.

Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 14 635 15 20

Telefon :
14 XXX XX XX pokaż
praca.niemcy12@ pokaż
WWW :Gastamo.pl
Wyświetleń :35