kategoria: Praca » Dam

Marketingowiec - Ostrołęka

Jesteśmy dynamiczną ostrołęcką firmą rekrutacyjną. Zajmujemy się marketingiem personalnym i selekcją kadry dla branży budowlanej. Obecnie prowadzimy projekt rekrutacyjny na stanowisko Marketingowca. Poniżej przedstawiamy główne zadania, nasze oczekiwania oraz skrócony opis oferty.

Zadania:

  • przygotowywanie treści marketingowych, publikacji, ogłoszeń, wpisów,
  • opieka nad stronami internetowymi firmy (www.pracownicybudowlani.pl, www.brygadybudowlane.pl),
  • zarządzanie programem CRM i bazami danych,
  • projektowanie podstawowej grafiki,
  • tworzenie strategii marketingowych,
  • koordynacja wszelkich działań marketingowych i PR’owych.

Wymagania:

  • znajomość programów graficznych i umiejętność tworzenia nieskomplikowanych projektów,
  • dobra znajomość Excela,
  • analityczny i kreatywny umysł,
  • entuzjazm i umiejętność pracy w zespole,
  • pomysłowość, kreatywność, nieszablonowy sposób myślenia,
  • samodzielność oraz dobra organizacja pracy,
  • nastawienie na realizację wyznaczonych celów.

Oferujemy:

  • możliwość dopasowania godzin pracy,
  • przyjazną atmosferę w Zespole,
  • samodzielne stanowisko,
  • możliwość realizacji własnych pomysłów,
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w zakresie marketingu.

Ofert prosimy składać za pomocą poniższego linka aplikacyjnego.

Wyświetleń :94