kategoria: Praca » Dam

Majster budowlany do Niemiec z językiem niemieckim

Polska firma budowlana posiadająca inwestycje na terenie Niemiec poszukuje majstra pracującego fizycznie na budowie do realizacji kontraktów – budowa obiektów od podstaw.

Możliwe zarobki: 23 000 – 27 000

Miejsce pracy: okolice Monachium

Oferujemy:

-       atrakcyjne zarobki (wynagrodzenie wypłacane w euro, regularne płatności),

-       możliwość urlopów co ok. 6-8 tygodni,

-       długoterminową, stabilną  i  legalną pracę,

-       bezpłatne zakwaterowanie,

-       BONUS – 100 euro za polecenie fachowca budowlanego*,

-       BONUS – 50 euro na poczet kosztów pierwszego przejazdu*,

-       opiekę biura podczas odbywania kontraktów.

Zadania / zakres wykonywanych prac:

-       Sprawowanie nadzoru nad wykonywaniem prac budowlanych: murowaniem, zbrojeniem, pracach ciesielskich i betonowaniem.

-       Nadzór nad przestrzeganiem przepisów bhp, ppoż. w miejscu pracy.

-       Bezpośrednia współpraca z niemieckim kierownikiem budowy.

-       Współudział w procesie odbioru prac.

-       Nadzór nad dokumentacją techniczną i sprzętem na budowie.

-       W miarę potrzeb możliwe również wykonywanie prac: murarskich, zbrojarskich, ciesielskich, betoniarskich.

Wymagania:

-       komunikatywna - dobra znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny,

-       min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

-       znajomość procesów budowlanych i rysunku technicznego,

-       prawo jazdy kat. B  i  własny samochód,

-       sumienność, rzetelność w pracy.

*Szczegółowe informacje dotyczące bonusów dostępne na stronie www.ruben-bau.eu w zakładce oferty pracy.

Osoby zainteresowane proszone są o nadesłanie CV ze zdjęciem na maila: biuro@ruben-bau.eu

Biuro rekrutacji czynne od poniedziałku  do piątku  w godz. 8-16

tel. 534-188-717, 576-033-941, 534-570-013, 534-733-071.

Telefon :
534XXXXXX pokaż
biuro@ pokaż
Wyświetleń :25