kategoria: Praca » Dam

magazynier, sprzedawca

MRK-TECHNIK.pl Marek Koterwas, Renata Koterwas-Żebrowska to firma projektowo-handlowo-wykonawcza zajmująca się automatycznymi systemami nawadniającymi, ogrodnictwem z siedzibą przy ul. ks. A. Pęksy 1, 07-410 Ostrołęka (skrzyżowanie obwodnocy z ul. Kołobrzeską).

W związku z nieustannym rozwojem poszukujemy pracowników.
Prężnie działamy dzięki młodemu i energicznemu zespołowi. Jeśli zależy Ci na dobrej atmosferze w pracy i chcesz uczestniczyć w rozwoju naszej firmy, to dołącz do naszego zespołu jako SPRZEDAWCA, MAGAZYNIER.

Zakres obowiązków:
- utrzymywanie dobrych relacji z klientami oraz dbałość o pozytywny wizerunek sklepu;
- doradzanie klientom w procesie zakupu przez Internet;
- realizowanie zamówień i przygotowywanie produktów do wysyłki oraz monitorowanie przesyłek;
- bieżące uzupełnianie towarów na pólkach;
- odbieranie zamówionego towaru (sprawdzanie, czy jakość i ilość zamówionego
towaru jest odpowiednia).

Wymagania:
- sumienność i dokładność
- prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:
- wykształcenie średnie lub wyższe;
- dobra znajomość obsługi komputera, w tym pakietów MS Office;
- umiejętność samodzielnej organizacji pracy;
- znajomość programu Subjekt GT;
- umiejętność odróżnienia kształtek, w tym wielkość średnic rur oraz rodzaje gwintu;
- doświadczenie w branży hydraulicznej lub ogrodniczej;
- obsługa portalu allegro.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania;
- możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów;
- praca w miłej atmosferze.

Osoby zainteresowane, spełniające wymienione kryteria prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres: sklep@mrk-technik.pl

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. Z 2002r., Nr 101, poz 923 ze zm."
Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się drogą mailową bądź telefoniczną.

Lokalizacja:
Telefon :
510XXXXXX pokaż
sklep@ pokaż
WWW :www.mrk-technik.pl
Wyświetleń :70