kategoria: Praca » Dam

Specjalista ds. technicznych i zaopatrzenia

Prospreco Polska Sp. z o.o., Zakład Produkcyjny w Zawistach Podleśnych gm. Małkinia Górna zatrudni osobę na stanowisko:

Oczekiwania:

- umiejętność pracy w zespole,

- brak nałogów,

- praktyczna wiedza techniczna,

- prawo jazdy kat. B

Zakres zadań:

- realizacja zakupów na potrzeby zakładu,

- prowadzenie magazynu części zamiennych i środków obrotowych,

- prowadzenie rejestrów ewidencji i eksploatacji maszyn i urządzeń oraz środków transportowych,

- rozliczanie zadań inwestycyjno-remontowych realizowanych samodzielnie przez spółkę lub przez podmioty zewnętrzne (kosztorysy, protokoły),

- prowadzenie  spraw serwisowych i przeglądów maszyn, urządzeń i pojazdów spółki.

Oferujemy:

- umowę o pracę,

- dobre warunki pracy,

- praca stała,

- atrakcyjne wynagrodzenie.

CV z dopiskiem nazwy stanowiska proszę przesyłać na mail hr@prosprecopolska.pl

Osoby zainteresowane nawiązaniem współpracy prosimy o przesłanie CV  wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celu rekrutacji:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Prospreco Polska Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ".

Wyświetleń :156