Dodaj ogłoszenie za darmo
kategoria: Praca » Dam

Magazynier

Magazynier

AGRANA Fruit Polska Sp. z o. o.

firma działająca w sektorze przetwórstwa owocowo-warzywnego, z siedzibą w Ostrołęce,

oddział międzynarodowej Grupy AGRANA,

poszukuje kandydatów na stanowisko Magazyniera

Kluczowe zadania:

obsługa magazynu surowców / magazynu wyrobu gotowego

Wymagania:

aktualne badania na nosicielstwo (SANEPID)

uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych wysokiego unoszenia z napędem silnikowym

minimum roczne doświadczenie w pracy związanej z obsługą wózków podnośnikowych i/lub na stanowisku magazyniera

gotowość do pracy w systemie zmianowym

Mile widziane:

doświadczenie w pracy w przemyśle spożywczym

doświadczenie w pracy z systemem SAP

Oferujemy:

stabilną pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

możliwość szkoleń i awansu

możliwość skorzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej

CV zawierające zgodę o poniższej treści na przetwarzanie danych osobowych w celu niniejszej rekrutacji prosimy kierować na adres e-mail: praca.pl@agrana.com

Informujemy, że brak zgody dyskwalifikuje kandydata z procesu rekrutacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AGRANA Fruit Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Ostrołęce, ul. Ławska 2 i zostałem poinformowany, że moje dane osobowe przetwarzane są w celach niniejszej rekrutacji. Rozumiem, że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych i ich przenoszenia, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, żądania zaprzestania przetwarzania danych a także cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom w Grupie kapitałowej AGRANA na podstawie stosownych umów oraz instytucjom upoważnionym z mocy prawa. Zostałem poinformowany, że moje dane nie będą podlegały profilowaniu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Administrator danych nie zamierza przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego. Dane będą przechowywane przez okres 3 lat.

(data i czytelny podpis kandydata do pracy)

Poniżej możecie się Państwo zapoznać z informacjami na temat przetwarzania Państwa danych osobowych w procesach rekrutacji przez AGRANA:

AGRANA Fruit Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Ostrołęce, ul. Ławska 2, informuje, że Państwa dane osobowe przetwarzane są w celach rekrutacyjnych. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych i ich przenoszenia, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, żądania zaprzestania przetwarzania danych, a także cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom w Grupie kapitałowej AGRANA na podstawie stosownych umów oraz instytucjom upoważnionym z mocy prawa. Państwa dane nie będą podlegały profilowaniu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Administrator danych nie zamierza przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego. Dane będą przechowywane przez okres 3 lat.

Dane kontaktowe :
E-mail :
praca.pl@ pokaż
Informacje dodatkowe :
Data dodania :15:41, 30-04-2024
Data wygaśnięcia :15:42, 30-05-2024
Wyświetleń :259