Dodaj ogłoszenie za darmo
kategoria: Praca » Dam

Lektor języka angielskiego

Lektor Języka Angielskiego w Bonus English - Szkoła Języka Angielskiego

Miejsce pracy: Bonus English Szkoła Języka Angielskiego

Stanowisko: Lektor Języka Angielskiego

Lokalizacja: Ostrołęka, ul. Gen. A.E. Fieldorfa Nila 61

Typ pracy: Główna lub dodatkowa

Stawka:

Od 110 zł brutto wzwyż (w zależności od doświadczenia) + premie dodatkowe (3 premie w roku szkolnym)

Opis stanowiska:

Bonus English to nowoczesna szkoła języka angielskiego, która stawia na innowacyjne podejście do nauczania i komfort pracy swoich lektorów. Do naszego dynamicznego, młodego zespołu ambitnych nauczycieli poszukujemy osoby, która podzieli naszą pasję do języka angielskiego i dołączą do nas bez konieczności uciążliwej biurokracji i papierologii.

Oferujemy:

- Brak biurokracji i papierologii: Skup się na tym, co najważniejsze - nauczaniu.
- Nowoczesne podejście: Korzystamy z najnowszych metod i narzędzi edukacyjnych.
- Świetna atmosfera: Pracuj w przyjaznym, wspierającym środowisku.
- Młody, ambitny zespół: Dołącz do grupy pasjonatów języka angielskiego.

- Liczne szkolenia, konferencje, wyjątkowe wydarzenia językowe

- Pełne wsparcie i opieka metodyczna

Wymagania:

- Biegła znajomość języka angielskiego: Poszukujemy osób z bogatą wiedzą i umiejętnościami językowymi, oraz wyjątkowym podejściem.
- Przygotowanie pedagogiczne: Oczekujemy odpowiedniego wykształcenia i doświadczenia w nauczaniu.

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu i pracować w nowoczesnej szkole, która ceni Twoje umiejętności i czas, wyślij swoje CV na adres e-mail biuro.bonusenglish@gmail.com

Dołącz do nas i ucz w najlepszych warunkach!

Bonus English - Szkoła Języka Angielskiego
Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Lokalizacja:
Dane kontaktowe :
Telefon :
536XXXXXX pokaż
biuro.bonusengl pokaż
WWW :www.bonusenglish.pl
Informacje dodatkowe :
Data dodania :14:50, 25-07-2024
Data wygaśnięcia :14:54, 24-08-2024
Wyświetleń :187