kategoria: Praca » Dam

Laminiarz łodzi do pracy w Holandii

Obecnie dla naszego klienita w okolicy miejscowości Meppel poszukujemy kandydata na stanowisko:

LAMINIARZ ŁODZI ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Zakres obowiązków:

Praca przy laminowaniu fragmentów łodzi, uzupełnianie ubytków masy szklanej, budowie kadłubów itp.

Wymagania:

Kilkuletnie doświadczenie w pracy przy laminowaniu łodzi,

Komunikatywna znajomość języka angielskiego,

Dostępność na minimum pół roku

Oferujemy:

Stalą pracę w międzynarodowym środowisku

z atrakcyjnym wynagrodzeniem,

Zakwaterowanie oraz ubezpieczenie,

Darmowy dojazd do pracy lub zwrot kosztów dojazdu,

Opiekę koordynatora na miejscu,

Możliwość nawiązania wieloletniej współpracy

Sposób aplikacji:

Prosimy przesyłać CV na adres: anna@interwel.nl w temacie wiadomości wpisując LAMINIARZ.

Telefon :
003XXXXXXXXXX pokaż
anna@ pokaż
Wyświetleń :284