kategoria: Praca » Dam

ŁADOWACZ - POMOCNIK KIEROWCY ŚMIECIARKI

Zakład Gospodarki Komunalnej Gminy Olszewo-Borki zatrudni pracowników na stanowisko :

INFORMACJE OGÓLNE:

• wymiar etatu - pełny wymiar czasu pracy,

• rodzaj umowy: po okresie próbnym , stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

OPIS STANOWISKA:

• opróżnianie do śmieciarki pojemników z odpadami

• zbieranie worków z odpadami

• konserwacja powierzonego sprzętu

• dokumentowanie nieprawidłowości związanych z niewłaściwą segregacją odpadów

• przestrzeganie zasad BHP na stanowisku pracy.

WYMAGANIA:

• wykształcenie minimum zawodowe

• umiejętność pracy w zespole,

• mile widziana znajomość topografii gminy Olszewo-Borki

• umiejętność pracy pod presją czasu pracy, w trudnych warunkach atmosferycznych oraz w ruchu ulicznym,

• gotowość do pracy fizycznej,

• dyspozycyjność.

OFERUJEMY:

• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

• pracę w stabilnym przedsiębiorstwie,

• współpracę z profesjonalnym zespołem ludzi,

• szkolenia specjalistyczne.

WYMAGANE DOKUMENTY:

• CV

• kopia dokumentów potwierdzających wymagane wykształcenie,

• kopie świadectw pracy,

• mile widziane referencje.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres : biuro@zgk.olszewo-borki.pl bądź złożenie osobiście w ZGK Gminy Olszewo-Borki Sp. z o.o. , z siedzibą przy ul. Władysława Broniewskiego 13.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Zakład Gospodarki Komunalnej Gminy Olszewo-Borki Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Władysława Broniewskiego 13, 07-415 Olszewo-Borki, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko pomocnik kierowcy śmieciarki. Wyrażam nadto zgodę na przetwarzanie ww. danych osobowych w przyszłych rekrutacjach na powyższe stanowisko lub inne stanowiska .

Telefon :
297XXXXXX pokaż
biuro@ pokaż
Wyświetleń :41