kategoria: Praca » Dam

Kucharz / Kucharka Korona Hotel Kruki k. Ostrołęki

Korona Hotel mieszczący się w Krukach k. Ostrołęki zatrudni osobę na stanowisko Kucharz / Kucharka.

ZADANIA:
-przygotowywanie najwyższej jakości dań zgodnie z przepisami i obowiązującymi standardami,
-utrzymywanie porządku i przestrzeganie norm sanitarnych, bezpieczeństwa i higieny pracy,
-efektywna komunikacja i współpraca wewnątrz działu oraz z pozostałymi działami hotelowymi,
OCZEKIWANIA:
-umiejętność pracy w zespole
zorientowanie na jakość, bardzo dobra organizacja pracy
sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie
dyspozycyjność – praca zmianowa
ważne orzeczenie dla celów sanitarno-epidemiologicznych
OFERUJEMY:
-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-możliwość wzbogacenia doświadczenia zawodowego, rozwoju umiejętności i podnoszenia kwalifikacji
-pracę w przyjaznym zespole :)

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie aplikacji na adres mailowy: dyrektor@korona-hotel.pl
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.
W wiadomości poprosimy zawrzeć klauzulę RODO: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Korona Hotel, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Lokalizacja:
Telefon :
297XXXXXX pokaż
dyrektor@ pokaż
WWW :korona-hotel.pl
Wyświetleń :54