kategoria: Praca » Dam

Kucharz

Cena :
1 234,00 zł

Niemieckie uzdrowisko termalne Emser Therme poszukuje pracowników do restauracji na stanowisko Kucharz.

Prosimy o podanie w tytule wiadomości stanowiska i nr referencyjnego.

Numer referencyjny: 0467

Miejsce pracy: Viktoriaallee 25, 56130 Bad Ems, Niemcy

Data rozpoczęcia pracy: grudzień 2019

Gastamo Job Service to polska agencja pośrednictwa pracy za granicą o nr. 13346 KRAZ.

Przedstawiona oferta należy do pracodawcy zagranicznego. Kandydat będzie zatrudniony u pracodawcy zagranicznego na warunkach obowiązujących w danym kraju

Obowiązki: przygotowywanie potraw według ustalonego menu.

Wymagania:

- dobra znajomość j. niemieckiego

- dokładne wykonywanie powierzonych obowiązków

- punktualność, niezawodność, sumienność

- znajomość aktualnych trendów gastronomicznych

Oferujemy:

- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach

- WYNAGRODZENIE: 1900-2100 euro brutto (w zależności od kwalifikacji)

- dodatki do wynagrodzenia (za prace w niedzielę-25% i w święta-50%)

- darmowe wyżywienie zapewnione przez pracodawcę

- pomoc w znalezieniu zakwaterowania

- praca 40 godzin w tygodniu, 1 wolny weekend w miesiącu

- urlop w wymiarze 26 dni w roku

- darmowy wstęp do spa, na siłownię i saunę

- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: info@gastamo.pl

Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.

Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 14 635 15 20

Lokalizacja:
Telefon :
146XXXXXX pokaż
praca.niemcy12@ pokaż
Wyświetleń :131