kategoria: Praca » Dam

Księgowa/y

GRILL-IMPEX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą pod adresem 06-231 Młynarze, Sieluń 4A zatrudni pracownika na stanowisko:

                                     Księgowa/y

                 Miejsce pracy: Kaszewiec, k. Różana

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Księgowanie i dekretowanie dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami, w tym: ewidencja księgowa zakupu (materiałów, towarów i usług) oraz sprzedaży, księgowanie wyciągów bankowych walutowych i krajowych,  raportów kasowych,sporządzanie dokumentów rozliczeniowych.

- Kontrola i sprawdzanie dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym

- Kontrola merytoryczna i rachunkowa zapisów na kontach księgowych

- Udział w działaniach związanych z zamknięciem miesiąca – rozliczenie podatku VAT

- Ewidencja środków trwałych własnych i obcych

- Bieżąca komunikacja i współpraca z innymi działami firmy

WYMAGANIA:

- Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia)

- Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

- Dobra znajomość ustawy o rachunkowości i regulacji podatkowych oraz umiejętność ich interpretacji i praktycznego zastosowania

- Dobra obsługa komputera (MS Office), mile widziana znajomość obsługi systemu ERP.

- Umiejętność analitycznego myślenia, dokładność, komunikatywność

- Umiejętność pracy w zespole

- Chęć rozwoju zawodowego

- Dobra organizacja pracy, terminowość w realizacji zadań

OFERUJEMY:

- Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,

- Grupowe ubezpieczenie pracownicze finansowane przez pracodawcę

- Pracę stabilnym, doświadczonym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie

- Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

Aplikacje prosimy przesyłać pod adres e-mail: rekrutacja@grill-impex.com.pl

Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli o następującej treści:  "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez GRILL-IMPEX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K. z siedzibą w Sieluń 4A 06-231 Młynarze zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922).

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych  - dalej RODO informuję, iż:

-  administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Grill-Impex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. Sieluń 4A, 06-231 Młynarze kontakt: rodo@@grill-impex.com.pl,

-  Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO, na podstawie Pani/Pana dobrowolnej zgody;

-  Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego na dane stanowisko, chyba, że wyrazi Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych rekrutacjach;

- posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie. Oświadczenie o cofnięciu zgody na przetwarzanie danych osobowych wymaga jego złożenia w formie pisemnej lub elektronicznej na adres mailowy: rodo@grill-impex.com.pl,

Wyświetleń :73