kategoria: Praca » Dam

KRAWIEC-SPRZEDAWCA

Poszukujemy Kandydatki/Kandydata na stanowisko:
Miejsce pracy: Ostrołęka

Jakie będą Twoje zadania:
- znajomość właściwości i zastosowania materiałów krawieckich i galanteryjnych
- uprzejma i staranna obsługa klientów
- wiedza na temat produktów oferowanych przez firmę
- wiedza na temat rynku i konkurencji w obszarze działania firmy

Czego oczekujemy od Ciebie:
- obsługi maszyn i urządzeń wykorzystywanych w pracach krawieckich (doświadczenie w zakresie usług krawieckich 2 lata - szycie zasłon, firan na zamówienie klienta)
- znajomości zasad obsługi klienta
- dyspozycyjności
- energicznej, kulturalnej i przyjaznej osobowości
- sumienności i zaangażowania w wykonywaniu obowiązków

Co Ci zapewnimy:
- pracę w dynamicznym zespole i przyjaznej atmosferze
- umowę o pracę
- możliwość rozwoju i awansu
- zdobycie nowych umiejętności i doświadczeń

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres e-mail:
biuro@centrumtargowa.pl podając w tytule nazwę stanowiska na które się aplikuje.

Telefon :
297XXXXXX pokaż
biuro@ pokaż
Wyświetleń :49