kategoria: Praca » Dam

Krawcowa - Centrum Targowa Ostrołęka

Centrum Targowa Samsel i Syn w Ostrołęce zatrudni osobę na stanowisko:

KRAWCOWA (Dział Dekoracji)

Obowiązki:

  • szycie, głównie, zasłon i firan na zlecenie klientów sklepu, w mniejszym stopniu inne zlecenia

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku krawcowej
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność pracy w zespole
  • wysoka motywacja do podjęcia pracy
  • odpowiedzialność i uczciwość

Oferujemy:

  • stabilną pracę w rodzinnej firmie - umowa o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • zatrudnienie na pełen etat
  • miłą atmosferę w zgranym zespole
  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • rabaty pracownicze na produkty z oferty

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres

kariera@centrumtargowa.pl

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie na swoim CV klauzuli o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Telefon :
297XXXXXX pokaż
kariera@ pokaż
WWW :centrumtargowa.pl
Wyświetleń :44