Koordynator ds. danych produktowych (praca hybrydowa) - Fabryki Mebli Forte S.A.

Fabryki Mebli Forte S.A. poszukują kandydatów na stanowisko Koordynator ds. danych produktowych (praca hybrydowa)

Miasto: Ostrów Mazowiecka

TWOJE ZADANIA:

tworzenie, organizowanie i aktualizowanie metadanych produktowych danych podstawowych zgodnie ze standardami

opracowywanie oraz wdrażanie zaakceptowanych standardów implementowania i aktualizowania danych podstawowych produktów

analizowanie produktowych danych podstawowych wprowadzanych do systemów pod kątem ich zgodności z obowiązującymi standardami

monitorowanie wydajności procesów w celu identyfikacji możliwości automatyzacji za pomocą metodologii analitycznych i statystycznych

inicjowanie zmian w celu optymalizacji procesów danych podstawowych

wspieranie właścicieli, administratorów oraz użytkowników danych w stosowaniu standardów dotyczących produktowych danych podstawowych

współpraca z właścicielami biznesowymi danych podstawowych m.in. z Biurem Rozwoju Produktu i Biurem Logistyki w obszarze zarządzania danymi podstawowymi produktów

TWÓJ PROFIL:

wykształcenie wyższe, mile widziane związane z analizą danych lub informatyczne

mile widziana praktyczna znajomość systemów SAP (obszar PP) oraz Pimcore

znajomość narzędzi wspierających zarządzanie danymi podstawowymi (np. KNIME)

doświadczenie w pracy po stronie biznesu (w procesach biznesowych/korporacyjnych)

umiejętność skrupulatnej pracy z danymi, liczbami i dokumentami

umiejętności analityczne

dobra znajomość języka angielskiego – min. B1

dobra znajomość pakietu MS Office (Excel – poziom zaawansowany)

KORZYŚCI:

praca w systemie hybrydowym,

dofinansowanie do firmowego, dwujęzycznego przedszkola z oddziałem żłobkowym "Żółty Słonik" dla dzieci pracowników w Ostrowi Mazowieckiej,

dofinansowania świąteczne 2 razy w roku,

bony noworoczne dla dzieci pracowników,

możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej Medicover,

płatny program poleceń pracowniczych,

atrakcyjne zniżki na zakup mebli.

Link do składania aplikacji: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=5d1b643632c841338566105faaf588d8

rekrutacja@ pokaż
WWW :www.forte.com.pl
Wyświetleń :29