kategoria: Praca » Dam

Kontroler jakości - technolog

Prospreco Polska sp. z o.o. z siedzibą w Ostrołęce, Zakład Mechaniczno-Biologicznego Przetwarzania Odpadów w Zawistach Podleśnych k. Małkini Górnej zatrudni osobę na stanowisko:

Kontroler jakości- technolog

Oczekiwania:
- Wykształcenie wyższe (chemiczne, biologiczne, biotechnologiczne i pokrewne)
- Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży gospodarki odpadami, recyklingu lub innej branży przetwórczej - mile widziane,
- Wskazana znajomość procesów biologiczno - mechanicznego przetwarzania odpadów,
- Znajomość zagadnień chemii organicznej oraz przetwórstwa odpadów,
- Doświadczenie w prowadzeniu zakładowego laboratorium,
- Umiejętność tworzenia procedur oraz aplikowania projektowego,
- Przestrzeganie obowiązujących norm i ustalonych zasad,
- Sumienność, zaangażowanie w pracę, odpowiedzialność.

Zakres obowiązków:
- Nadzór nad prawidłowym i zgodnym z wymaganiami jakościowymi przebiegiem procesu biologicznego i mechanicznego przetwarzania odpadów biodegradowalnych oraz odpadów wysokokalorycznych,
- Kontrola, sterowanie i rozliczanie procesów przetwarzania odpadów,
- Kontrola jakości przyjmowanych odpadów, tworzenie receptur materiałowych
- Analiza, doskonalenie i optymalizacja procesów technologicznych,
- Opracowywanie i wdrażanie procedur wewnątrzzakładowych dotyczących jakości procesów
- Uruchomienie i prowadzenie zakładowego laboratorium, przeprowadzanie badań odpadów
- Nadzór nad monitoringiem środowiskowym zakładu, emisjami i gospodarką wodno-ściekową instalacji zakładu,
- Tworzenie i nadzór nad dokumentacją związana z obrotem i przetwarzaniem odpadów.

Oferujemy:
- Stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Możliwość rozwoju zawodowego,
- Niezbędne narzędzia do wykonywanej pracy,
- Dojazd z Ostrołęki na zakład.

CV prosimy przesyłać na adres hr@prosprecopolska.pl w temacie wpisując nazwę stanowiska. Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane nawiązaniem współpracy prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celu rekrutacji:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Prospreco Polska Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ".

Wyświetleń :27