kategoria: Praca » Dam

Konsultant/Rekruter

Jesteśmy dynamiczną ostrołęcką firmą rekrutacyjną. Zajmujemy się marketingiem personalnym oraz rekrutacją pracowników i podwykonawców dla branży budowlanej. Obecnie poszukujemy dwóch osób do współpracy:

- Rekrutera do pracy w dziale zajmującym się pozyskiwaniem  pracowników fizycznych (www.pracownicybudowlani.pl)

- Konsultanta do pracy w dziale zajmującym się pozyskiwaniem firm podwykonawczych (www.brygadybudowlane.pl)

Główne zadania:

  1. Nadawanie ogłoszeń rekrutacyjnych.
  2. Aktywne poszukiwanie Brygad budowlanych/Pracowników.
  3. Kontakty mailowe i telefoniczne z Firmami budowlanymi/Pracownikami.
  4. Selekcjonowanie Brygad/Pracowników.
  5. Obsługa Klientów.

Od Kandydatów oczekujemy:

  1. Pozytywnej energii i optymizmu.
  2. Umiejętności nawiązywania dobrych relacji .
  3. Gotowości do wzięcia odpowiedzialności za wyniki.
  4. Doświadczenia przy obsłudze Klienta jako dodatkowego atutu.
  5. Umiejętności wykonywania zadań pod presją.
  6. Bardzo dobrej organizacji pracy.

Oferujemy:

  1. Uczestnictwo w realizacji celu wspólnego stworzenia najlepszej w kraju firmy pozyskującej kadry dla sektora budowlanego.
  2. Pracę w godzinach 8-16, na miejscu, bez delegacji.
  3. Pracę stabilną, w młodym, zgranym zespole.
  4. Możliwość awansu na stanowisko kierownicze.
  5. Przerwy obiadowe w doborowym towarzystwie ;)

Osoby zainteresowana prosimy o wysłanie dokumentów aplikacyjnych poprzez link:

Klikając w przycisk "Aplikuj" lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Pracownicy budowlani sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

Administratorem danych jest firma Pracownicy budowlani Sp. z o.o. z siedzibą w Ostrołęce ul. Korczaka 4. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres email biuro@pracownicybudowlani.pl, formularz kontaktowy pod adresem www.pracownicybudowlani.pl, telefonicznie pod numerem (029) 717 68 96 lub pisemnie na adres siedziby administratora.

jg@ pokaż
WWW :www.pracownicybudowlani.pl
Wyświetleń :62