kategoria: Praca » Dam

Konsultant/-ka ds. Sprzedaży Salon T-Mobile w Ostrołęce

Poszukujemy osoby na stanowisko „Doradca Klienta” do salonu T-Mobile w Ostrołęce.

Miejsce pracy: Ostrołęka ul. Gen. A. E. Fieldorfa „Nila” 12/41

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia od sprzedaży)
  • pracę w młodym, ambitnym zespole
  • profesjonalne szkolenia i wsparcie merytoryczne
  • liczne konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami

Zadania:

  • sprzedaż pełnej gamy produktów i usług świadczonych przez T-Mobile z wykorzystaniem dostępnych kanałów sprzedaży
  • realizacja indywidualnych celów sprzedażowych, jakościowych i ilościowych
  • profesjonalna obsługa Klientów T-Mobile
  • budowanie przewagi rynkowej poprzez posprzedażową obsługę Sieci T-Mobile

Wymagania:

  • potencjał handlowy poparty doświadczeniem i sukcesami w sprzedaży produktów i/lub usług
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów międzyludzkich
  • umiejętność współpracy w zespole, dużo energii i wychodzenie z inicjatywą
  • pewność siebie i elastyczność w myśleniu
  • dobra znajomość obsługi komputera
  • doświadczenie w sprzedaży oraz obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem

Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego na adres:

wioleta.pyra@interia.pl

Dokumenty aplikacyjne można dostarczyć również osobiście do salonu T-Mobile w Ostrołęce przy

ul. Gen. A. E. Fieldorfa „Nila” 12/41

Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli o następującej treści:
"Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest WIOLKOM Wioleta Pyra, ul Ciechanowska 3C/14, 06-200 Maków Mazowiecki, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO."

Lokalizacja:
wioleta.pyra@ pokaż
Wyświetleń :455