kategoria: Praca » Dam

Konsultant ds.sprzedaży w Salonie Play

Salon sieci Play w Ostrołęce poszukuje osób na stanowisko: Specjalista ds.sprzedaży

Opis stanowiska:
-Realizacja planów sprzedażowych
-Obsługa Klientów zgodnie ze standardem obowiązującym w naszej firmie
-Dbałość o wygląd salonu i dobry wizerunek marki Play
-Obsługa posprzedażowa
- praca w centrum handlowym

Wymagania:
-Doświadczenie w pracy z Klientem (mile widziana branża telekomunikacyjna lub sprzedaży usług)
-Wytrwałość w dążeniu do celu
-Zaangażowanie oraz samodyscyplina
-Kompetencja komunikacyjna

Co oferujemy:
-Umowę o pracę
-Szkolenia produktowe i sprzedażowe
-Atrakcyjny system wynagrodzeń (wynagrodzenie podstawowe + premia za wyniki sprzedażowe i jakościowe)
-Liczne dodatkowe konkursy
-Interesującą pracę w firmie współpracującej z najbardziej konkurencyjnym operatorem na polskim rynku - PLAY

Prosimy o wysyłanie CV na adres e-mail: rekrutacja.play@onet.pl
Odpowiemy na wybrane oferty.

Prosimy o załączenie oświadczenia:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997r. (Dz. U. Nr 133, pozycja 889).
rekrutacja.play pokaż
Wyświetleń :271