kategoria: Praca » Dam

Konsultant ds. obsługi klienta

Jesteśmy młodą ostrołęcką Firmą. Obecnie zatrudniamy kilkanaście osób. Zajmujemy się marketingiem personalnym, rekrutacją pracowników i brygad dla branży budowlanej.

W przyszłym roku planujemy przyjąć do Zespołu kilku nowych współpracowników. Obecnie prowadzimy projekt rekrutacyjny na stanowisko Konsultant ds. obsługi klienta. Poniżej przedstawiamy główne zadania, nasze oczekiwania oraz skrócony opis oferty.

Główne zadania:

  1. Telefoniczna prezentacja oferty firmy (głównie połączenia przychodzące).
  2. Tworzenie i wysyłanie ofert.
  3. Prowadzenie konta LinkedIn.
  4. Budowanie sieci kontaktów.
  5. Utrzymywanie stałych, bardzo pozytywnych relacji z Klientami.

Od Kandydatów oczekujemy:

  1. Pozytywnej energii i optymizmu.
  2. Pasji związanej z pracą w sprzedaży.
  3. Gotowości do wzięcia odpowiedzialności za wyniki.
  4. Umiejętności wykonywania zadań pod presją.
  5. Doświadczenia w podobnej pracy.
  6. Wykształcenia wyższego albo unikalnych zdolności i umiejętności, które rekompensowały brak takiego wykształcenia.
  7. Bardzo dobrej organizacji pracy.
  8. Wyczucia marketingowego.

Oferujemy:

  1. Uczestnictwo w realizacji celu wspólnego stworzenia najlepszej w kraju firmy pozyskującej kadry dla sektora budowlanego.
  2. Możliwość pracy w godzinach 8-16 albo 8.30-15.30.
  3. Pracę w młodym, zgranym zespole.
  4. Pracę głównie w biurze, ze sporadycznymi delegacjami.
  5. Możliwość awansu na stanowisko kierownicze.
  6. Pracę z zarządem posiadającym kilkunastoletnie doświadczenie w branży.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, prosimy o przesłanie CV. Aby to uczynić, wklej poniższy link w okno przeglądarki: https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Konsultant-ds-Obslugi-Klienta/5833-3883-25-438-1704.html

Możesz też przesłać CV na adres: anna.rydzewska@top-manager.pl

Dziękujemy!

www.pracownicybudowlani.pl

www.brygadybudowlane.pl

www.top-manager.pl

anna.rydzewska@ pokaż
Wyświetleń :330