kategoria: Praca » Dam

 Konstruktor/Technolog (sekcja dokumentacji)

FABRYKI MEBLI "FORTE" S.A. w Ostrowi Mazowieckiej poszukują kandydatów na stanowisko Konstruktor/Technolog (sekcja dokumentacji)

Miejsce pracy: Ostrów Mazowiecka

Twój profil:

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie (lub w trakcie studiów)
  • Dobra znajomość procesów technologicznych stosowanych przy produkcji mebli
  • Dobra znajomość konstrukcji i budowy mebli oraz materiałów stosowanych w meblarstwie, grupa RTA
  • Dobra znajomość oprogramowania Solidworks, MS Office (Excel, Word) – mile widziana znajomość SAP
  • Skuteczność i terminowość w realizacji powierzonych zadań
  • Mile widziane doświadczenie w zakresach: przygotowania i wdrażania dokumentacji konstrukcyjnej oraz procedur systemu ISO 9001.

Twoje zadania:

  • Wykonywanie dokumentacji konstrukcyjnej nowo wprowadzanych mebli, łącznie z przygotowaniem wszystkich danych potrzebnych do założenia wyrobu w systemie SAP.
  • Dbanie o utrzymanie standardów konstrukcyjno - technicznych mebli
  • Prowadzenie prac nad doskonaleniem nowych rozwiązań technologicznych
  • Udział w odbiorach mebli podczas procesu serii 0
  • Bieżąca współpraca z komórkami wewnętrznymi i zewnętrznymi w zakresie realizacji powierzonych zadań

Co oferujemy:

  • Dofinansowanie świąteczne - 2 razy w roku w ramach ZFŚS
  • Dofinansowanie do wypoczynku - wczasy pod gruszą
  • Bony noworoczne dla dzieci pracowników
  • Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej Medicover
  • Płatny program poleceń pracowniczych
  • Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych
  • Możliwość nauki jęz. angielskiego i niemieckiego poprzez platformę online
  • Atrakcyjne zniżki na zakup mebli

Link do składania aplikacji: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=9bb718aa5df1456da99ae2b1e7c5a92f

Telefon :
29 XX XX XXX pokaż
rekrutacja@ pokaż
Wyświetleń :75