kategoria: Praca » Dam

Konstruktor mechanik

ZURAD Sp. z o.o. należąca do Polskiej Grupy Zbrojeniowej S.A. (PGZ S.A.) poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko Konstruktor mechanik

Miejsce pracy: Ostrów Mazowiecka

Zakres obowiązków:
- projektowanie nowych wyrobów w zakresie mechaniki,
- tworzenie dokumentacji konstrukcyjnej wspólnie z konstruktorem elektronikiem,
- nadzór nad wykonywaniem prototypów,
- czuwanie nad aktualnością dokumentacji konstrukcyjnej,
- tworzenie dokumentacji użytkowej wyrobu (instrukcje użytkowania, instalacji, napraw, utylizacji.

Wymagania:
- tytuł inżyniera mechanika,
- znajomość programów CAD (AutoCad, Inventor),
- znajomość rysunku technicznego,
- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
- znajomość oprogramowania biurowego (edytor tekstu i arkusz kalkulacyjny).
Dodatkowym atutem będzie:
- doświadczenie z zakresu konstrukcji kontenerów,
- znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:
- stabilną pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy.

Zapraszamy do wysłania CV na adres: praca@zurad.com.pl

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do CV klauzuli o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą ochrony danych osobowych (do pobrania na stronie www.zurad.com.pl zakładka: Kariera-Ogłoszenia o pracę).

Telefon :
735 XXX XXX pokaż
praca@ pokaż
WWW :www.zurad.com.pl
Wyświetleń :76