Dodaj ogłoszenie za darmo
kategoria: Praca » Dam

 KONSTRUKTOR DZIAŁ ŁYŻEK - PRACA

 KONSTRUKTOR DZIAŁ ŁYŻEK - PRACA

Hydro-Instal Ostrołęka poszukuje osoby na stanowisko:

KONSTRUKTOR


Twoje obowiązki

·         projektowanie nowych wyrobów, realizacja oraz modernizacja istniejących,

Nasze wymagania:

·         praktyczna znajomość programu CAD,

·         mile widziana znajomość programu Inventor

·         odpowiedzialność i samodzielność w działaniu,

·         sumienność, dokładność,

·         umiejętność pracy w zespole,

To oferujemy

·Praca w stabilnej, polskiej firmie o międzynarodowym zasięgu,

·Współpracę w oparciu o umowę o pracę,

·Świetną atmosferę - u nas naprawdę taka jest.

·Praca w zespole,

·         Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach w biurze i na projektach,

·         Mogą aplikować kandydaci mający status studenta.


Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z adnotacją: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hydro-Instal T.Sieruta B.Sieruta Sp.J. moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji, CV i innych nadesłanych dokumentach rekrutacyjnych w celu realizacji niniejszego procesu rekrutacji na adres biuro@hydro-instal.pl

1. W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych, administratorem danych osobowych staje się Hydro-Instal T.Sieruta B.Sieruta Sp.J. z siedzibą w Ostrołęce (07-410) przy ul. Bohaterów Westerplatte 11. Podanie danych jest dobrowolne, ale potrzebne do realizacji celów wskazanych w poszczególnych zgodach poniżej.

2. Podane dane mogą być udostępnianie innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z Hydro-Instal T.Sieruta B.Sieruta Sp.J. wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji.

3. Przetwarzanie danych odbywa się na podstawie wyrażonej zgody do czasu jej wycofania lub, w przypadku wyrażenia zgodny jedynie na udział w konkretnym procesie rekrutacji, do jego zakończenia.

4. Przetwarzanie danych może odbywać się na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora w celu ustalenia, dochodzenia lub ochrony roszczeń do czasu ich ustawowego wygaśnięcia.

5. Zgoda na przetwarzanie danych może zostać cofnięta w dowolnym czasie, nie wpływa to jednak na przetwarzanie, które miało miejsce do jej wycofania.

6. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, przeniesienia oraz ograniczenia przetwarzania przez administratora, a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania danych przez administratora oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

7. Kontakt z powołanym przez administratora

Dane kontaktowe :
Telefon :
29-XXX-XX-XX pokaż
E-mail :
biuro@ pokaż
WWW :www.hydro-instal.pl
Informacje dodatkowe :
Data dodania :09:35, 29-03-2024
Data wygaśnięcia :09:35, 12-04-2024
Wyświetleń :791