kategoria: Praca » Dam

Konserwator Urządzeń Dźwigowych

Firma zajmująca się kompleksową obsługą w zakresie montażu i konserwacji urządzeń dźwigowych zatrudni Kandydatów na stanowisko:

KONSERWATOR URZĄDZEŃ DŹWIGOWYCH

Twoje zadania:

- usuwanie usterek, awarii urządzeń dźwigowych,

- przeglądy i konserwacja dźwigów oraz schodów ruchomych,

- ocena stanu technicznego.

Od Kandydatów oczekujemy:

- doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,

- uprawnień SEP do 1kV,

- czynnego prawa jazdy kat. B,

- uprawnienia UDT na konserwację dźwigów i schodów ruchomych.

Zapewniamy:

- wynagrodzenie zasadnicze zależne od posiadanych uprawnień i doświadczenia,

- premie, dodatki za dyżury,

- stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na podstawie umowy o pracę

- niezbędne narzędzie do pracy – samochód służbowy i telefon, także do użytku prywatnego,

- finansowanie egzaminów UDT i SEP,

- prywatną opiekę medyczną – opłaconą przez pracodawcę

- pakiet świadczeń socjalnych,

- pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach,

- brak delegacji – codziennie w domu.

Zadzwoń lub wyślij SMS o treści: Konserwator do Justyny – 798 056 274

lub prześlij nam swoje CV, e-mail: Justyna.kulpa@pracownicybudowlani.pl

Nr wpisu do Rejestru: 13 471

Telefon :
798XXXXXX pokaż
justyna.kulpa@ pokaż
Wyświetleń :58