kategoria: Praca » Dam

Konserwator Kontenerów

Chcesz rozwijać się zawodowo w stabilnym i nowoczesnym środowisku pracy? Jeśli od pracy oczekujesz czegoś więcej, daj sobie szansę i aplikuj! Dołącz do Ramirent S.A. - Najlepszego Miejsca Pracy 2019 nagrodzonego przez Great Place to Work® w Polsce!

Jesteśmy największym w Polsce i czołowym na rynkach europejskich dostawcą innowacyjnych rozwiązań w zakresie wynajmu sprzętu budowlanego, podnośników, kontenerów, rusztowań oraz podestów roboczych. Obok wynajmu wysokiej jakości, renomowanego sprzętu bez operatora, oferujemy powiązane z nim usługi dodatkowe, takie jak doradztwo techniczne, serwis oraz transport. Jesteśmy obecni na polskim rynku od 2000 roku.

Poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

KONSERWATOR KONTENERÓW

Miejsce pracy: Ostrołęka, ul. Krańcowa 4f

Rodzaj pracy: stacjonarna

Numer referencyjny: KK/KOST

Kogo szukamy?

Konserwatora „Złotej Rączki” z uprawnieniami SEP 1kV do usuwania bieżących usterek w kontenerach na zapleczu Budowy Elektrowni Ostrołęka C.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa klienta w zakresie przekazywania/odbierania kontenerów
  • Bieżąca obsługa kontenerów poprzez ich systematyczne przeglądy i konserwacje
  • Nadzór i koordynacja w czasie rozbudowy i demobilizacji budynków
  • Dbałość o wysoką jakość obsługi klientów i dobry wizerunek firmy
  • Współpraca z działem obsługi klienta oraz innymi działami Spółki

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia elektryczne SEP E do 1 kV
  • Wykształcenie min. zawodowe (preferowane średnie techniczne)
  • Znajomość zagadnień z zakresu gospodarki magazynowej i bieżących napraw instalacji elektrycznej, sanitarno-kanalizacyjnej oraz stolarskiej
  • Zdolności manualne i umiejętność analitycznego myślenia

MILE WIDZIANE:

  • Znajomość funkcjonowania maszyn będących w ofercie firmy
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • Stabilną pracę w międzynarodowej organizacji o wysokich standardach i ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (chętnie poznamy Twoje oczekiwania finansowe na „rękę” – uwzględnij to w CV)
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, rozwoju osobistego oraz awansu
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w prężnym i zgranym zespole, otwartym na dzielenie się wiedzą oraz pomysłami
  • Bogaty pakiet benefitów (m. in. ubezpieczenie grupowe, prywatną opiekę medyczną Medicover dla Ciebie i członków Twojej rodziny, kartę MultiSport, nagrody i bonusy, dofinansowanie kosztów kształcenia oraz letniego wypoczynku, zniżki na wynajem maszyn i urządzeń będących w ofercie firmy)

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV na adres rekrutacja@ramirent.pl wpisując w tytule: KK/KOST.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

W przypadku chęci wzięcia udziału w przyszłych rekrutacjach prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w przesłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Ramirent S.A. z siedzibą w Szczecinie (71-066) przy ul. Świerczewskiej 3 w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji.”

Przed aplikacją prosimy o zapoznanie się z:

  • Klauzulą informacyjną dotyczącą procesu rekrutacji (http://rekrutacja.ramirent.pl/?page_id=440)
  • Polityką ochrony danych osobowych dla osób ubiegających się o pracę (http://rekrutacja.ramirent.pl/?page_id=432)
Lokalizacja:
rekrutacja@ pokaż
WWW :rekrutacja.ramirent.pl/
Wyświetleń :25