kategoria: Praca » Dam

Kierownik hurtowni - sklepu instalacyjnego

SANPROD Plus H. Białczak i G. Puciata

Miejsce pracy – Ostrołęka, mazowieckie

Forma zatrudnienia - Umowa o pracę

Wymiar pracy - Pełny etat

Stanowisko - Kierownik / Koordynator

Zadania:

  • zapewnienie prawidłowego funkcjonowania hurtowni,
  • zarządzanie pracą podległego zespołu pracowników,
  • raportowanie operacji magazynowych oraz archiwizowanie dokumentacji firmowej,
  • nadzór nad weryfikacją przesyłek,
  • nadzór nad terminowym załadunkiem i rozładunkiem,
  • kontrolowanie stanów magazynowych,
  • Realizowanie zamówień,
  • Kontakt z klientem i doradztwo,
  • Sprzedaż,

Oczekiwania:

  • Mile widziane doświadczenie na analogicznym stanowisku lub w sprzedaży,
  • Wykształcenie mile widziane związane z logistyką i dostawą w branży instalacyjnej,
  • Dobra, praktyczna znajomość procesów magazynowych,
  • Umiejętność realizacji założonych celów
  • Umiejętność delegowania zadań i ich rozliczania,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu,
  • Proaktywna postawa i zaangażowanie w pracę,

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • System premiowania
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i projektów,
  • Bardzo sprawny system podejmowania decyzji,

Zainteresowane osoby proszone są o dostarczenie CV na adres mailowy: sanprod@sanprod.com.pl, tel. 604296848, 604293643

Lokalizacja:
Telefon :
604XXXXXX pokaż
sanprod@ pokaż
WWW :sanprod.com.pl/
Wyświetleń :156