KIEROWNIK DZIAŁU ZAPEWNIENIA JAKOŚCI - FABRYKI MEBLI FORTE S.A.

KIEROWNIK DZIAŁU ZAPEWNIENIA JAKOŚCI - FABRYKI MEBLI FORTE S.A.

Fabryki Mebli Forte S.A. poszukują kandydatów na stanowisko Kierownik Działu Zapewnienia Jakości

Miejsce pracy: Ostrów Mazowiecka

Twoje zadania:

Nadzór nad pracą inspektorów jakości

Prowadzenie dokumentacji jakościowej oraz kluczowych mierników jakościowych

Rozwiązywanie złożonych problemów z wykorzystaniem narzędzi jakościowych: Ishikawa, 5why lub innych narzędzi RCA

Współpraca z zespołem produkcyjnym w celu doskonalenia osiąganych wyników oraz nadzór nad inspekcją dostaw surowców do zakładu

Prowadzenie audytów wybranych procesów

Inicjowanie oraz nadzór nad projektami doskonalącymi

Przygotowywanie i prowadzenie szkoleń jakościowych, w celu podnoszenia świadomości jakościowej

Twój profil:

Wykształcenie wyższe inżynierskie

Min. 2 letnie doświadczenie w zakresie organizacji i zarządzania zespołem ludzi

Praktyczna znajomość koncepcji lean management i ISO 9001

Komunikatywna znajomość j. angielskiego

Mile widziana umiejętność zarządzania projektami

Umiejętność opisywania i mierzenia procesów oraz zarządzania procesowego

Umiejętność posługiwania się raportem A3

Co oferujemy ?

Dofinansowanie do firmowego, dwujęzycznego przedszkola z oddziałem żłobkowym dla dzieci pracowników

Dofinansowanie świąteczne - 2 razy w roku

Możliwość dołączenia do dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego

Dofinansowanie do wypoczynku

Możliwość nauki jęz. angielskiego i j. niemieckiego poprzez platformę online

Możliwość zmiany stanowiska pracy wewnątrz organizacji

Atrakcyjne zniżki na meble

Link do składania aplikacji: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=32e01e28ecc84fcf9b63d03b107684e5

lub

zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mailowy: rekrutacja@forte.com.pl

Nr tel 691 350 081

Telefon :
691XXXXXX pokaż
rekrutacja@ pokaż
WWW :www.forte.com.pl
Wyświetleń :20