kategoria: Praca » Dam

KIEROWNIK DZIAŁU SPRZEDAŻY

MPK PURE HOME SP. Z O.O POSZUKUJE KANDYDATA NA STANOWISKO

Miejsce pracy:  Ostrołęka

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie podległym zespołem, w tym planowanie jego pracy, kontrola wykonanych zadań, wsparcie merytoryczne zespołu, rekrutacja pracowników
  • nadzorowanie stopnia realizacji planów, analiza wyników sprzedaży i wyznaczanie kierunków działań w celu ich zwiększenia
  • budowanie długofalowych relacji z klientami
  • planowanie i realizacja budżetu
  • monitorowanie zmian wprowadzanych na rynku branży gospodarki odpadowej
  • monitorowanie ofert w procesie przetargowym,
  • analiza formalno-prawna warunków udziału w postępowaniu przetargowym określonych w ogłoszeniu o przetargu oraz SIWZ

Wymagania:

  • min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w dziale sprzedaży
    wykształcenie wyższe, preferowany profil  prawno-administracyjny
  • bardzo dobra znajomość Ustawy Prawo Zamówień Publicznych, mile widziana znajomość rynku odpadowego
  • dobra organizacja, umiejętność pracy pod presją czasu i w szybko zmieniających się warunkach
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność w działaniu i rozwiązywaniu problemów
  • orientacja na realizację zadań i osiąganie założonych celów

Oferujemy:

  • umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
    możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • dodatkowe benefity: ubezpieczenie grupowe (Ergohestia), dodatkowa Opieka Medyczna (PZU), karta MultiSport.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail:  hr@purehome.pl

KLAUZULA INFORMACYJNA I ZGODY

Zgodnie z artykułem 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016r. (RODO) informujemy, iż:

-Administratorem danych osobowych zawartych w przekazanych przez Panią/Pana w dokumentach aplikacyjnych jest MPK PURE HOME Sp. z o.o., ul. Kołobrzeska 5, 07-401 Ostrołęka.

-Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

-Jeżeli chce Pani/Pan, abyśmy zachowali przesłane CV w naszej bazie, proszę umieścić dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez MPK PURE HOME Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

-Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom.

-Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne lecz konieczne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

-Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, do ich poprawiania, przenoszenia, żądania ograniczenia przetwarzania lub ich usunięcia oraz wniesienia sprzeciwu.

-Jeżeli uzna Pani/Pan, że dane osobowe nie są przetwarzane w sposób prawidłowy przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

W każdym czasie może Pani/Pan cofnąć zgodę. W razie pytań prosimy o kontakt pod adresem e-mail:

rodo@purehome.pl

Lokalizacja:
hr@ pokaż
WWW :https://mpk.net.pl/praca/
Wyświetleń :73