kategoria: Praca » Dam

Kierownik Działu Konstrukcyjno-Technologicznego

ZURAD Sp. z o.o. należąca do Polskiej Grupy Zbrojeniowej S.A. (PGZ S.A.) poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko

Miejsce pracy: Ostrów Mazowiecka

Zakres obowiązków:

  • kierowanie i efektywne planowanie pracy Działu Konstrukcyjno-Technologicznego,
  • nadzór nad jakością i terminowością wykonywanych projektów,
  • opracowywanie i wdrażanie nowych rozwiązań technicznych,
  • kontrolowanie i minimalizowanie kosztów pracy działu oraz prowadzonych projektów,
  • zarządzanie podległym zespołem, motywowanie i monitorowanie efektów pracy,
  • nadzorowanie i weryfikacja dokumentacji konstrukcyjno-technologicznej,
  • systematyczne raportowanie efektów pracy, stanów projektów, wykonania założeń budżetowych podległego działu,
  • współpraca z kadrą inżynierską Spółki i PGZ S.A. oraz instytucjami zewnętrznymi.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (tytuł inżyniera elektronika lub informatyka),
  • minimum 5-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku konstruktora oraz co najmniej
  • 2- letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym,
  • doświadczenie w zakresie zarządzania projektami,
  • umiejętność obsługi Word i Excel na poziomie zaawansowanym,
  • umiejętności przywódcze i egzekwowania realizacji zadań,
  • umiejętność prowadzenia zadań, również pod presją czasu,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej dobrym,
  • zdolności analityczne, komunikatywność.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • możliwość rozwoju zawodowego w Spółce i w PGZ S.A.,
  • możliwość uczestniczenia przy nowych projektach związanych z zaawansowanymi technologiami,
  • przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy.

Zapraszamy do wysłania CV na adres: praca@zurad.com.pl lub składania osobiście w sekretariacie ZURAD Sp. z o. o. ul. Stacyjna 14, 07-300 Ostrów Mazowiecka.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do CV klauzuli o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą ochrony danych osobowych (do pobrania na stronie www.zurad.com.pl zakładka: Aktualności-Praca).

Telefon :
29 XXX XX XX pokaż
praca@ pokaż
WWW :www.zurad.com.pl
Wyświetleń :57