kategoria: Praca » Dam

Kierownik budowy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:

Kierownika budowy

O firmie:

Firma WILKBUD oferuje szeroki zakres usług. Zajmujemy się projektowaniem, kompleksowym wykonawstwem obiektów budowlanych, świadczymy usługi w postaci wynajmu dźwigów i wielu innych maszyn budowlanych oraz dostarczamy kruszywa z własnej kopalni. Profesjonalizm świadczonych usług oparty jest o kilkunastoletnie doświadczenie przy realizacjach obiektów przemysłowych, handlowych i inwentarskich na terenie całej Polski.

Wymagania:

- wykształcenie wyższe, kierunek: budownictwo

- uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej

- min. roczne doświadczenie w pracy na stanowisku kierownika budowy

- znajomość programów: AutoCad lub podobnych oraz pakietu MS Office - Word, Excel

- dyspozycyjność

- prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

- pełnienie funkcji kierownika budowy/robót budowlanych

- nadzorowanie i kierowanie budową, prowadzenie dokumentacji budowy, rozliczanie zrealizowanych prac.

- praca na terenie całej Polski

Oferujemy:

- umowę o pracę,

- pracę w doświadczonym zespole,

- możliwość rozwoju,

- atrakcyjne warunki zatrudnienia,

CV prosimy przesyłać na adres e-mail: biuro@wilkbud.com.pl

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do WILKBUD Mariusz Wilk z siedzibą w: ul. Towarowa 1, 07-401 Ostrołęka (administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: biuro@wilkbud.com.pl

biuro@ pokaż
WWW :www.wilkbud.com.pl
Wyświetleń :45