kategoria: Praca » Dam

Kierowca/Dostawca-praca w Niemczech

Niemiecka firma Niemann GmbH poszukuje pracowników na stanowisko Kierowca/ Dostawca

Prosimy o podanie stanowiska w tytule wiadomości oraz nr referencyjnego

Numer referencyjny: 0355

Miejsce pracy: Ziegeleistraße 6, 41472 Neuss

Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Obowiązki: jazda samochodem dostawczym, dostarczanie towaru do klienta, odbiór pieniędzy od klienta, utrzymywanie porządku w samochodzie

Gastamo Job Service to polska agencja pośrednictwa pracy za granicą o nr. 13346 KRAZ.

Przedstawiona oferta należy do pracodawcy zagranicznego. Kandydat będzie zatrudniony u pracodawcy zagranicznego na warunkach obowiązujących w danym kraju

Wymagania:

- komunikatywna znajomość j. niemieckiego
- doświadczenie w transporcie

- prawo jazdy kat. C + E

- zręczność, sumienność i dokładność

Oferujemy:

- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach

- WYNAGRODZENIE 2400 euro brutto

- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: info@gastamo.pl

Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.

Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 14 635 15 20

Telefon :
146XXXXXX pokaż
praca.niemcy12@ pokaż
WWW :Gastamo.pl
Wyświetleń :19