kategoria: Praca » Dam

Kierowca samochodu ciężarowego

Cena :
1 234,00 zł

pracowników na stanowisko Kierowca samochodu ciężarowego.

Prosimy o podanie stanowiska w tytule wiadomości oraz nr referencyjnego

Numer referencyjny: 0584

Miejsce pracy: Alte Rheinhäuser Straße 15, 67346 Speyer

Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Gastamo Job Service to polska agencja pośrednictwa pracy za granicą o nr. 13346 KRAZ.

Przedstawiona oferta należy do pracodawcy zagranicznego. Kandydat będzie zatrudniony u pracodawcy zagranicznego na warunkach obowiązujących w danym kraju

Obowiązki: jazda wywrotką, hakowcem.

Wymagania:

- dobra znajomość j. niemieckiego

- prawo jazdy kat. CE
- doświadczenie w transporcie

- punktualność, staranność

- dobra organizacja pracy

- życzliwość w kontakcie z klientem

- gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych

- mile widziana znajomość obsługi koparki, wózków widłowych

Oferujemy:

- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach

- WYNAGRODZENIE: do ustalenia z pracodawcą

- przewidziane dodatki do wynagrodzenia

- praca od poniedziałku do piątku + min. 1 sobota w miesiącu (w wymiarze 6 godz.)

- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: info@gastamo.pl

Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.

Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 14 635 15 20

Lokalizacja:
Telefon :
146XXXXXX pokaż
praca.niemcy12@ pokaż
Wyświetleń :77