kategoria: Praca » Dam

Kierowca kat. C

Firma Agromax s.c. specjalizująca się w branży rolniczej poszukuje pracownika na stanowisko

Opis stanowiska:

- trasy ok 150km;

- załadunek, przewóz i rozładunek towaru u klienta;

- odpowiednie przygotowanie towaru do transportu (zabezpieczenie przed zniszczeniem),

- wypełnianie dokumentów dostawy;

- dbanie o powierzone auto.

Wymagania:

- prawo jazdy kat. C;

- doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane;

- znajomość topografii regionu mile widziane;

- dyspozycyjność i odpowiedzialność;

- umiejętność organizacji czasu pracy.

Oferujemy:

- zatrudnienie na pełen etat po okresie próbnym;

- wynagrodzenie podstawowe + premię.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. 600-803-436 lub o przesłanie CV na adres

e-mail: agromax.rekrutacja@wp.pl -  w tytule proszę wpisać nazwę stanowiska.

Do CV proszę dołączyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agromax s.c z siedzibą w Krukach przy ul. Tęczowej 3, 07-415 Olszewo-Borki, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Kierowca kat. C oraz dla celów przyszłych rekrutacji.’’

Zastrzegamy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Wyświetleń :87