kategoria: Praca » Dam

Kelner/kelnerka-praca w Niemczech

Grand Hotel Sonnenbichl poszukuje pracowników do restauracji na stanowisko Kelner/ Kelnerka

Prosimy o podanie w tytule wiadomości stanowiska i nr referencyjnego.

Numer referencyjny: 0358

Miejsce pracy: Burgstrasse 97, 82467 Garmisch-Partenkirchen

Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Obowiązki: praca w restauracji bufetowej, nakrywanie do stołu, sprzątanie, podawanie napojów

Gastamo Job Service to polska agencja pośrednictwa pracy za granicą o nr. 13346 KRAZ.

Przedstawiona oferta należy do pracodawcy zagranicznego. Kandydat będzie zatrudniony u pracodawcy zagranicznego na warunkach obowiązujących w danym kraju

Wymagania:

- podstawowa znajomość j. niemieckiego i j. angielskiego

- mile widziane doświadczenie

- dokładne i samodzielne wypełnianie obowiązków

- wysoka kultura osobista

Oferujemy:

- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach

- WYNAGRODZENIE: 2100 – 2300 euro brutto

- zakwaterowanie  zapewnione (płatne) – 2 km od miejsca pracy

- wyżywienie zapewnione (płatne) – 1 posiłek w czasie pracy

- praca od 6.00 do 14.30 lub od 14.30 – 23.00

- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: info@gastamo.pl

Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.

Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 14 635 15 20

Telefon :
14 XXX XX XX pokaż
praca.niemcy12@ pokaż
WWW :Gastamo.pl
Wyświetleń :126